Webinar - nagranie
Lekcja w pigułce: Rozwijam skrzydła, czyli o budowaniu samoświadomości i samoakceptacji
Koszt udziału
Bezpłatny
Zaświadczenie
Tak
Koszt egzaminu
Bezpłatny
Liczba modułów
1
Opis webinaru

Nagranie webinaru z 8 marca 2021 r., godz. 18.00–19.00

Webinar dla wychowawców ze szkół ponadpodstawowych (liceum i technikum, szkoła branżowa)

Przemek Staroń i Marta Młyńska o swoim webinarze: „Czy chcecie zgłębić tajniki rozwoju osobistego, który istotnie wpływa na Wasze życie? Dowiedzieć się więcej o samoświadomości i samoakceptacji oraz metodach ich rozwijania? Odkryć moc empatii? Poznać bliżej sposoby i rozwiązania, które pozwolą zadbać o swój dobrostan i wzmocnić wartościową relację z uczniami? Lepiej nie mogliście trafić!".

Webinar to lekcja w pigułce. Prowadzący dzielą się z uczestnikami sprawdzonymi w praktyce rozwiązaniami i pomysłami na lekcje. Jeśli chcesz poznać te inspiracje bliżej, weź udział w kursie o tym samym tytule, podczas którego autorzy krok po kroku przeanalizują każdą część lekcji i podadzą szczegółowe instrukcje do jej poprowadzenia.

EFEKTY WEBINARU

Dzięki udziałowi w webinarze uczestnik:

  • dowie się, dlaczego samoświadomość i samoakceptacja są ważne dla nauczyciela i dla ucznia;
  • pozna metody i narzędzia, które pomogą mu otworzyć się na samopoznanie i samoakceptację oraz wykorzystać je zarówno do wzmocnienia swojego dobrostanu, jak i w pracy z uczniami;
  • zrozumie trudności i ograniczenia, które czasami stoją na przeszkodzie do zaakceptowania siebie i innych – w perspektywie zarówno nauczyciela, jak i ucznia – a także dowie się, jak sobie z nimi radzić;
  • dostrzeże nową perspektywę i korzyści płynące ze zmiany sposobu myślenia o samoświadomości i samoakceptacji.

Liczba godzin dydaktycznych: 2

PROWADZĄCY WEBINAR

Przemek Staroń – lider programu Mobilny wychowawca oraz Mobilny etyk i filozof, psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor książek. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca Zakonu Feniksa, tutor niemal 50 olimpijczyków z filozofii. Twórca #utrzy, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata”, nagrodzony LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020, Członek Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050.

Marta Młyńska – liderka programu Mobilny wychowawca, trenerka, szkoleniowiec, coach, eduentuzjastka, twórczyni warsztatów, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego. Nauczycielka dyplomowana, wykładowca w Szkole Wyższej Ateneum w Gdańsku. Finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, laureatka i finalistka konkursów m.in.: „Deutsch hat Klasse” i „Schule im Wandel”, stypendystka Goethe Institut w Warszawie. Egzaminatorka maturalna, autorka publikacji z obszaru oświaty i edukacji. Edukatorka wspierająca szkoły w rozwoju i współpracująca z instytucjami oświatowymi.


Webinar – nagranie
Ankieta
Zaświadczenie